Drodzy Studenci,

Studencka Komisja Wyborcza Parlamentu Studenckiego UZ informuje o wynikach wyborów uzupełniających, które odbywały się zdalnie od 02.07-04.07.2021 r.

Parlament Studencki wraz ze Studencką Komisją Wyborczą gratuluje wszystkim i życzy udanej kadencji

 

 

Drodzy studenci!

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na pierwszą od dawna imprezę organizowaną przez nasz Parlament Studencki!  Kino plenerowe odbędzie się 15 lipca o godzinie 19:00 pod akademikiem Vicewersal. Pierwsze 50 osób dostanie bony na darmowy złocisty trunek oraz popcorn.  W międzyczasie zapraszamy również do grillowania na polanie.

Start filmu o 21:30 Jest to przełożone...

Szanowni Państwo,

Jako Przewodniczący Komisji ds. Kół Naukowych i Organizacji Studenckich Parlamentu Studenckiego UZ, informuję, że na podstawie regulaminu Zasady podziału środków na działalność Kół Naukowych i Organizacji Studenckich powinniście Państwo maksymalnie 2 tygodnie po przeprowadzonym projekcie (dofinansowaniu) przedstawić sprawozdanie. Informuje o tym paragraf 6 ustęp 3...

Drodzy Studenci, Studencka Komisja Wyborcza Parlamentu Studenckiego UZ informuje o zgłoszonych kandydatach do Wyborów Uzupełniających, które odbędą się od 02.07-04.07.2021 r. poprzez ankietę w systemie Studnet.

Drodzy Studenci, 

Studencka Komisja Wyborcza Parlamentu Studenckiego UZ ogłasza Wybory Uzupełniające do Parlamentu Studenckiego, Senatu UZ, Rad Mieszkańców oraz Wydziałowej Rady Studentów Collegium Medicum. Wybory odbędą się zdalnie poprzez ankietę w systemie Studnet od 02.07.2021 r. do 04.07.2021 r. 

Zgłoszenia zainteresowanych kandydatów do ww. organów Studencka Komisja...

Gorąco zachęcamy studentów którzy brali udział w programie stażowym POWER 3.5 do wypełnienia ankiety w celu udzielenia feedbacku.

Link:

https://forms.gle/iMSdGTGCw9p9wEqJ7

Strony