Skład Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Zielonogórskiego

 

Dominika Masionek

Przewodnicząca Parlamentu Studenckiego

Wydział: Prawa i Administracji
Kierunek: Administracja
e-mail: d.masionek@ps.uz.zgora.pl
tel: (+48) 603 747 486
Dyżur: Środa 14:00 - 15:00

Beata Mucha

Rzecznik prasowy projektu "Bachanalia 2019"

Wydział: Humanistyczny
Kierunek: Historia
e-mail: b.mucha@ps.uz.zgora.pl
tel: 502-761-200
Dyżur: Czwartek 18:20 - 19:20

Agnieszka Dąbrowska

Przewodnicząca Komisji ds. Kół Naukowych i Organizacji Studenckich

Wydział: Prawa i Administracji
Kierunek: Prawo
e-mail: a.dabrowska@ps.uz.zgora.pl
tel: 519-356-343
Dyżur: Środa 14:00 - 15:30
 

Anna Omieczyńska

Przewodnicząca Komisji Socjalno-Bytowej

Wydział: Ekonomii i Zarządzania
Kierunek: Logistyka
e-mail: a.omieczynska@ps.uz.zgora.pl
tel: 609 994 934
Dyżur: Wtorek DN 11:00 - 12:00

Martyna Konieczna

Przewodnicząca Komisji ds. Kultury i Sportu

Wydział: Artystyczny
Kierunek: Grafika
e-mail: m.konieczna@ps.uz.zgora.pl
Dyżur: Wtorek 12:30 - 14:00

Albert Żydziak

Przewodniczący Komisji Regulaminowo-Dydaktycznej

Wydział: Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki
Kierunek: Elektrotechnika
e-mail: a.zydziak@ps.uz.zgora.pl
Dyżur: Sobota zjazdowa po wcześniejszym kontakcie mailowym

Krzysztof Joks

Przewodniczący Komisji ds. Kontaktów Pozauczelnianych

Wydział: Pedagogiki, Psychologii i Socjologii
Kierunek: Psychologia
e-mail: k.joks@ps.uz.zgora.pl
Dyżur: Poniedziałek DP 10:10 - 11:10

Weronika Aduckiewicz

Sekretarz PS UZ

Wydział: Pedagogiki, Psychologii i Socjologii
Kierunek: Psychologia
Dyżur: Środa 10:00 - 11:00, Piątek DP 13:30 - 14:30

Jędrzej Dragan

Członek PS UZ

Wydział: Lekarski i Nauk o Zdrowiu
Kierunek: Lekarski
e-mail: j.dragan@ps.uz.zgora.pl
tel: 698 301 609
Dyżur: Środa 13:30 - 14:30

Rafał Kozłowski

Członek PS UZ

Wydział: Humanistyczny
Kierunek: Historia
e-mail: kozlowskirav@gmail.com
Dyżur: Czwartek 18:20 - 19:20

Sebastian Rybak

Członek PS UZ

Wydział: Mechaniczny
Kierunek: Zarządzanie i inżynieria produkcji
e-mail: s.rybak@ps.uz.zgora.pl
Dyżur: Czwartek 13:15 - 14:00

Marcin Sikora

Członek PS UZ

Wydział: Ekonomii i Zarządzania
Kierunek: Zarządzanie
e-mail: m.sikora@ps.uz.zgora.pl
Dyżur: Czwartek DP 11:30 - 13:00, Poniedziałek DN 14:00 - 15:30

Tetiana Yurkova

Członek PS UZ

Wydział: Fizyki i Astronomii
Kierunek: Fizyka Medyczna
e-mail: t.yurkova@ps.uz.zgora.pl
Dyżur: Piątek DN 7:00 - 8:15